Pozwól się zainspirować i sprawdź nasze dotychczasowe projekty

Nie masz pewności, czego potrzebujesz? Chcesz sprawdzić, jaką jakość możemy Ci zaoferować? Zobacz, co zrobiliśmy do tej pory dla naszych klientów, a potem opowiedz nam o swojej własnej wizji.

Wykroje

Klient: Sewing and the City

Nasz klient postanowił ruszyć ze sprzedażą wykrojów w formie fizycznej. Celem było stworzenie zestawu (wykrój, koperta, broszura oraz kartka specjalna), który będzie się odznaczał wysoką jakością, ale też oddawał ducha marki – żywej, kobiecej i nowoczesnej.

Dodatkowym zadaniem było dopracowanie modelu logistyki, dzięki któremu klient mógł wysyłać produkty do dystrybutorów na całym świecie bezpośrednio od nas. 

Efekt? Współpraca zachwyciła obie strony, a gotowe, świeżo wydrukowane wystawy poleciały m.in. do USA oraz Australii.

Opakowania

Klient: Kura Warzyw – Gemüse Kebab

Stworzenie opakowań dla gastronomii to zawsze wyzwanie. Takie opakowanie musi nie tylko świetnie wyglądać, ale również w odpowiedni sposób chronić żywność oraz ułatwiać pakowanie posiłków pracownikom. W ramach realizacji dla naszego klienta udało nam się połączyć wszystkie te wymagania.

Opakowanie od Axlo nie tylko pozwoliło usprawnić codzienną pracę w firmie, ale też puściło oczko do smakoszy roślinnej kuchni – kurze łapki w tej odsłonie zdecydowanie wzbudziły uśmiech, a nasz klient bez wahania zamówił nakład opakowań na rok do przodu.

Książki

Klient: Aphorisma Verlag

Książki to wyjątkowe przedmioty, w których liczy się każdy szczegół. Tym razem klient potrzebował książki w aż dwóch odsłonach i oczekiwał efektu wyrafinowanej elegancji. 

Na drodze wspólnych rozmów i analizy wzorników papierów specjalnych zdecydowaliśmy się na okładkę o wyrazistej, wyczuwalnej pod palcami fakturze i strony, dzięki którym lektura książki stała się przyjemnością dla kolejnych czytelników. Skąd o tym wiemy? Ponieważ książka jest regularnie dodrukowywana.

Materiały promocyjne 

Klient: Kuperus Beds

Katalog to ważne narzędzie budowania wizerunku oraz zaprezentowania swojej oferty innym. Dobrze wiedział o tym nasz klient – tradycyjna firma, która od lat zajmuje się produkcją luksusowych łóżek.

Wspólnie ustaliliśmy, że wysokiej jakości produkty potrzebują adekwatnej oprawy. Postawiliśmy zatem na perłowy papier oraz druk offsetowy UV. Ten duet sprawił, że całość prezentowała się elegancko i wyjątkowo estetycznie.

Plany CAD

Klient: Jakon

Firma Jakon przyszła do nas z ciekawym zleceniem. Naszym zadaniem miało być stworzenie wysokiej jakości oprawy dla druków architektonicznych, która pozwoli na samodzielną wymianę rysunków technicznych, a jednocześnie zostanie zaakceptowana przez urzędy.

W przypadku tego projektu nadrzędną potrzebą była więc wygoda, maksymalna praktyczność i spełnienie urzędowych wymogów. Zrealizowaliśmy ją dzięki wykorzystaniu oprawy “na śruby”, która pomieści nawet 12 cm wysokości dokumentacji technicznej. Takie wyzwania lubimy!

Wydruki biurowe

Marka, dla której ekologia jest ważną wartością, może manifestować to w różny sposób. Nasz kolejny klient, Tu Restaurant, postanowił podkreślić to także poprzez realizację swoich wizytówek.

W tym przypadku zaproponowaliśmy więc wykorzystanie papieru z… trawy, w 100% biodegradowalnego oraz z certyfikatem do kontaktu z żywnością. Dodatkowo zaprojektowaliśmy też urocze mini koperty na wizytówki. 

Całość wyszła tak dobrze, że do dziś realizujemy z naszym klientem inne produkcje na tym wyjątkowo naturalnym papierze.

Na życzenie 

Klient: Osorno Production

Nie każde zlecenie jest proste, ale z każdym sobie poradzimy! Nasz kolejny klient zwrócił się z prośbą o stworzenie opakowania dla zestawu płyt CD oraz pendrive’ów. Całość miała prezentować się w sposób ekskluzywny, a czasu na realizację nie było zbyt wiele.

Cały proces zajął kilka tygodni i wymagał współpracy z kilkunastoma podwykonawcami (m.in. z Chin), co nie było łatwe w dobie ówczesnych ograniczeń związanych z pandemią. Efekt okazał się jednak wart zachodu, a naszą współpracę klient określił jako „jedno z nielicznych miłych doświadczeń z tego trudnego dla biznesu okresu”.